אבני מדרך - מחיר משתלם בבזלת ישראל

אבני מדרך הן התוספת הנפוצה ביותר לחצרות ולגינות בישראל. האבנים, העשויות בזלת איכותית מהוות בסיס יציב וחזק ליצירת שבילים, לתיחום אזורים שונים בגינה ותוספת נוי ויופי. בבזלת ישראל תוכלו להשיג את אבני המדרך במחיר אטרקטיבי, במגוון רחב של גדלים וצורות לבחירתכם.

חצר יפה ככל שתהיה, לא תהיה מושלמת אם לא יהיו בה אבני מדרך. לאבני המדרך יש תפקיד חשוב בעיצוב הסביבה הביתית, והן מאפשרות לנו להעניק לשביל הגישה, לחניה או לגינת הירק מראה טבעי וייחודי.

למה כדאי להוסיף אבני מדרך בזלת לחצר?

עיצוב גינה דורש מחשבה רבה על השטחים המרוצפים, על נראות המקום ועל עמידות החומרים לאורך השנים.
להלן מספר סיבות טובות להוספת אבני מדרך לגינה:

  • לאבני הבזלת יש יופי טבעי, ששום אבן לא יכולה להתחרות בו. המראה המתקבל לאחר יישום אבני מדרך בזלת בגינה הוא פראי וטבעי, ואין ספק שמדובר באחת האבנים המרשימות והיפות ביותר.
  • לאבני המדרך עמידות ללא משקל, שהיא בהחלט תכונה ייחודית. החוזק של אבן הבזלת, יאפשר לכם להניח עליה כל משקל, בלי חשש שהיא תסדק או תשבר.
  • אבן הבזלת לא סופגת מים, ולכן המים יכולים להחליק עליה, מבלי לרכך או לפורר אותה עם השנים.
  • מחיר אבני מדרך הוא זול מאוד יחסית לתמורה הנפלאה שהן מספקות.
אבני מדרך

מחיר אבני מדרך- מהי העלות הממוצעת בשוק?

מחיר אבני מדרך טבעיות מתחיל מ50 ₪ למ"ר עבור אבנים פשוטות. מחיר אבני מדרך איכותיות יותר, יכול לנוע בין 60-100 ₪ למ"ר, ומחירן של אבני מדרך טבעיות וייחודיות יכול להגיע גם עד למחיר של 130-140 ₪ למ"ר.
המחיר משתנה לא רק כתלות בסוג האבן, אלא גם לפי גודל וייחודיות האבן. ככל שהאבן נדירה יותר ומיוחדת יותר, כך מחירה יהיה גבוה יותר.
כמו כן, המחירים של אבני מדרך טבעיות שונה ממחיר של אבני מדרך ייחודיות עבור הלקוח ביציקה מיוחדת. מחירן של אבנים אלו, עשוי להיות יקר יותר.
היות ומדובר בטווח מחירים רחב, מומלץ לבצע סקר שוק לפני בחירת ספק אבני המדרך שלכם, ולוודא שאתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר למחיר ששילמתם.

רוצה לקבל ייעוץ בבחירת סוג האבן?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם